Подяки, привіти, запитання та пропозиції

Чи гарно вас обслуговували в ресторані Hesburger? Чи помітили ви щось, що могло б бути краще? Хочете запропонувати щось нове? Розкажіть нам про свої враження та поділіться ідеями — це допоможе нам стати кращими.

Щоб ми могли отримати ваш відгук якомога швидше, правильно оберіть тему, оскільки повідомлення стосовно конкретних ресторанів відправляються безпосередньо їм. За бажанням, можна залишити анонімний відгук. Дуже чекаємо на ваші повідомлення!

Оберіть тему повідомлення:

У вас є запитання щодо наших товарів чи операцій?

Дивіться на популярні запитання та відповіді!

Найпопулярніші теми:

З ЧОГО ВИГОТОВЛЕНА КАРТОПЛЯ ФРІ HESBURGER?

Картопля фрі Hesburger – це справжня картопля. Щоб забезпечити хрустку текстуру, наша фрі також містить інші інгредієнти. Вона обсмажується у каноловій олії. Ви можете перевірити інформацію про товар на нашому веб-сайті.

КОЛИ ПОВЕРНЕТЬСЯ МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ АКЦІЙНИЙ ПРОДУКТ?

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб регулярно пропонувати популярні товари кампанії в акціях. Ми ретельно вивчаємо відгуки, які ми отримуємо про всі наші нові продукти, а також про повернення наших акційних продуктів. Відгуки від наших клієнтів для нас неоціненні при виборі наших акційних кампаній.

ЗВІДКИ МАЙОНЕЗИ, ЗАПРАВКИ ТА СОУСИ HESBURGER?

Всімайонези, соуси тазаправки Hesburger виробляютьсяуФінляндіїнанашій виробничій базівКааріні. Основні інгредієнти, які використовуються в наших майонезах та салатних заправках, походять з Фінляндії (рідке яйце, канолова олія та огірковий наповнювач – все фінське). Ви можете перевірити інформацію про товар на нашому веб-сайті.

ЧИ МОЖЕТЕ ВИ ФОТОГРАФУВАТИ В РЕСТОРАНІ HESBURGER?

Ви можете робити фотографії чи відео ззовні ресторану або в клієнтській зоні ресторану. Однак завжди слід зважати на конфіденційність інших клієнтів, а також персоналу ресторану. Якщо ви збираєтесь опублікувати свої фотографії, ви завжди повинні просити нашого дозволу. Для отримання додаткової інформації щодо фото в ресторанах Hesburger, будь ласка, зв'яжіться з менеджером з маркетингу Марією Желевою Maria.zheleva(@)hesburger.fi

НА ЧОМУ БАЗУЄТЬСЯ ЯКІСТЬ HESBURGER?

Якість Hesburgerспирається на надійних постачальників, які вже давно є нашими партнерами. Наша високоякісна продукція сформована найкращими свіжимиінгредієнтами, які готуються для наших клієнтів у ресторані в точній відповідності до детальних інструкцій. Затверджені компанією інструкції гарантують, що кінцевий продукт приготовано за найвищим стандартом. Різні посібники та схема самоконтролю гарантують якість на всіх стадіях виробництва. На додаток до державного контролю якості продовольчих товарів, Hesburger має власну регулярну систему контролю за підтримкою якості. Крім того, за відповідний нагляд за системою відповідає акредитована лабораторія, що спеціалізується на управлінні якістю харчової промисловості.

ЧОМУ МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ПРОДУКТ ПРИБРАЛИ АСОРТИМЕНТУ?

Зміни в нашому асортименті товарів завжди вносяться на основі вподобань наших споживачів. Оскільки ми не можемо нескінченно збільшувати кількість продуктів у нашій лінійці, запуск нового продукту зазвичай означає відмову від іншого. Що стосується розробки продукту, ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб у нашому меню було щось смачне для будь-якого клієнта.

ЧИ ПРОПОНУЄ HESBURGER БУДЬ-ЯКІ ПОРЦІЙНІ САЛАТИ?

Hesburger пропонує вам на вибір кілька порційних салатів. Ви можете ознайомитися з нашими діючими пропозиціями нанашому веб-сайті в розділі Салати. Всі салати пропонуються з однією заправкою на ваш вибір. Ви також можете ознайомитись з асортиментом заправок на нашому веб-сайті у розділі Соуси.