Школа для дітей у нетрях Республіки Бангладеш

У 2005 році «Hesburger» почав спільний проект з Фіда Інтернатіонал з будівництва школи у нетрях міста Дакка.

У 2011 році 160 спраглих знань школярів почали свій перший навчальний рік. Доля дітей, прийнятих до школи, кардинально змінилася на краще, вони не повинні важко працювати довгими днями.

На додаток до цього, у 2012 році «Hesburger» закликав своїх покупців внести посильний вклад у справу допомоги дітям Бангладешу. Завдяки цьому, школа змогла прийняти ще 80 учнів.

18 школярів, що брали участь в національному випускному іспиті, після закінчення 5 класу, його здали добре. Високий бал цього іспиту підтверджує успіх школи, так як цей іспит є підсумковою оцінкою 5 класу загальноосвітньої школи, єдиний у всій країні. Що не менш важливо, діти вчаться у спокійній, дружній атмосфері. Декор школи зроблений привабливим для дітей, використовувався барвистий живопис.

У 2013 році 350 учнів почали відвідувати школу. Всі 25 випускників 5 класу здали заключний іспит загальноосвітньої школи. Їх оцінки були високими: 5 випускників отримали оцінку «А+», 19 випускників отримали «А» і 1 випускник отримав оцінку «А-». Усі випускники початкової школи продовжують освіту в середній школі.

У 2014 році школа налічувала 400 учнів.